Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w tym temacie, wcześniej zapoznaj się z zasadami forum. Napisz wszystko o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Znajdziesz tu miłość i wsparcie osób takich jak Ty.

#1 22-01-2013 02:51:14

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

nie jestesmy zainteresowane leczeniem, dawaniem informacji, odpowiadaniu na pytania, braniu udzialu w sondach i badaniach studentow, firm farmaceutycznych i innych hien. kazdy taki post bedzie MOMENTALNIE usuwany. jezeli chcemy sie wyleczyc, bedziemy sobie wzajemnie pomagac. Jednym slowem SPIERDALAC ZMIJE.

A po za tym:

Witaj

Forum jest obecnie ciut pograzone w chaosie, zaliczenia, sesje i ogolna kosmetyka wiec by przyspieszyc caly proces rekrutacji, otwieram nowy watek dla gosci.

Jezeli chcesz do nas dolaczyc, napisz cos o sobie w tym dziale na forum . Otworz nowy watek, w ktorym temacie wpisz swoj nick, a w reszcie sie przedstaw napisz:

ile masz lat,
stereotypowe, czyli obecna wage i wzrost.
co tutaj robisz,
co chcesz przez nas osiagnac,
dlaczego my i czego od nas oczekujesz?
jak dlugo chorujesz juz na anoreksje
ogolny twoj stan umyslu tez nas interesuje.


ogolnie pisz jak najwiecej nie boj sie, jestes anonimowy

Oczywiscie nie bedziemy w stanie przyjac Cie do forum automatycznie, w niektorych przypadkach wogole. Chcemy, byscie sie nasze nowe motylice udzielaly tutaj jak najwiecej, chcemy was poznac najpierw i zobaczyc, czy rzeczywiscie jestescie takie jak my i czy dolaczenie do forum Wam cos da

Traktujemy to miejsce jak drugi dom, a my jestesmy przyjaciolkami, rodzina, dlatego rekrutacja moze jest intensywna, ale jest warta swieczki.

mam nadzieje, ze dzieki temu, poznamy wiele wartosciowych osob

p.s.
Jeżeli tutaj piszesz, wierzę, że przeczytałaś/łeś wszystkie dostepne dla Ciebie wątki, w tym regulamin. Jezeli nie, nie mysl nawet o rejestracji, zanim tego nie zrobisz!

ze spraw administracyjnych, piszac tutaj, prosilabym (oczywisicie jesli chcecie), zebyscie podaly mi tagi jakimi sie poslugiwalyscie zeby znalesc nasze forum albo jak je znalazlyscie, ew czy ktos je Wam polecil itp

jezeli juz prosilas o przystapienie do forum i nie widzisz swoich postow, bardzo prawdopodobne, ze przenioslysmy posty do twojego wlasnego watku w tym dziale


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#2 14-02-2013 20:04:01

carrie-ana

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Chcialabym do Was dolaczyc i zalozyc watek w Kim jetes ale nie moge prosze o dostep zebym mogla zalozyc sobie watek i opisac siebie. Pozdrawiam

#3 14-02-2013 20:17:37

 Gargamelica

stary motyl

46121013
Skąd: Obóz zagłady
Zarejestrowany: 30-01-2013
Posty: 185
Punktów :   

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

W tym dziale możesz założyć sama Załóż i opowiedz o sobie


"Ile jeszcze we mnie wiary,
Ile jeszcze we mnie samym sił,
Na nowe dni, ile szans."

Offline

#4 14-02-2013 20:33:19

carrie-ana

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

No wlasnie nie wiem czemu ale nie widze nigdzie opcji zalozenia nowego watku. Dlatego prosze o pomoc.

#5 14-02-2013 20:46:06

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

musisz wejsc do kim jestes i w prawym gornym rogu, nad lista watkow bedzie 'zaloz nowy watek' albo 'zaloz nowa sonde'.


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#6 14-02-2013 20:54:15

carrie-ana

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Nie chce nikogo obrazac. Ale nie jestem glupia. Wiem jak zakladac nowe watki. Po prostu tutaj nie widze tego wlasnie napisu 'zaloz watek' czy cos w tym stylu. Wiec  po prostu pytam. Pisze z telefonu to moze dlatego. Ale wczesnirn bylam na innym forum i nie mialam z tym problemu. Normalnie zaozylan watek. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

#7 14-02-2013 21:19:04

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Niestety pomoc ci nie moge. Poczekaj az wejdziesz na komputer, chociaz ja z mojego telefonu z latwoscia moge zakladac i ogladac watki, ba, dodawac nawet zdjecia. przed toba bylo kilka osob ktore otworzyly watki wiec niestety problem jest z twojej strony. moze rzeczywiscie wina tefonu


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#8 7-03-2013 21:38:00

Henrietta

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Pamietacie mnie moze???

#9 7-03-2013 21:40:19

Henrietta

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

jakies prawie 2 lata temu tu byłam:)
walczyłąm ,az narzeczony sie zorientował
teraz mam 26 lat waże 51.9
a z wami wazyłąm 48
od wielu lat borykam się z waga
pomózcie i teraz

#10 7-03-2013 21:57:00

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

jaki mialas nick? bo moze jeszcze jestes zarejestrowana xD


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

#11 8-03-2013 19:39:58

Henrietta

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Henrietta, ale ghasło chłopak mi zlikwidował hASŁO:p

#12 13-03-2013 17:30:54

Henrietta

Gość

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

Prosze o dostep:)

#13 13-03-2013 17:48:43

rosemarysmith

weteran forum

Zarejestrowany: 2-09-2010
Posty: 5224
Punktów :   

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

szczerze mówiąc to cię nie znam


bujam się rozdarta sosna

Offline

#14 13-03-2013 18:12:48

inah

weteran forum

Zarejestrowany: 14-11-2011
Posty: 2531
Punktów :   
Wzrost: 169 cm

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

ja tez Cie nie znam, przejrzalam wszystkie dzienniczki, nawet te nieuzywane i nie ma Cie nigdzie


Zjadam siebie kawałek po kawałku. Jestem swoją własną ofiarą.

Offline

#15 13-03-2013 18:35:30

 medycyna

Administrator

34067339
Skąd: uk
Zarejestrowany: 22-04-2010
Posty: 2816
Punktów :   
Wiek: 25
Wzrost: 162
Waga: 69

Re: Chce sie zarejestrowac! Co mam zrobic? :)

jest mozliwosc, ze cie wykasowalam bo nigdy nie wchodzilas. niestety z tego powodu, ze cie nie pamietam (jestem tu od trzech lat), musisz przejsc przez ten sam proces jak reszta


-wytrwałość rodzi zwycięstwo-

...a najgorsze jest to, że nie mieszkamy w szklanych domach i jesteśmy tylko ludźmi...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.kzk.pun.pl www.devilforum.pun.pl www.flyff.pun.pl www.ministrant.pun.pl